Sitemize Hoş Geldiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sitemize hoş geldiniz

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» 2.HAFTA MAÇ SONUÇLARI..
"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 9:34 am tarafından efe.can.demir

» 3.HAFTA MAÇIMIZ..
"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 9:34 am tarafından efe.can.demir

» 4.HAFTA MAÇIMIZ..

» 5.HAFTA MAÇIMIZ..
"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 9:33 am tarafından efe.can.demir

» 6.HAFTA MAÇIMIZ..
"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 9:33 am tarafından efe.can.demir

» en iyi oyuncu kim??

» kim küme düşer?
"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 9:32 am tarafından efe.can.demir

» lig sonunda kim birinci olur
"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 9:32 am tarafından efe.can.demir

» Kim Kazanır?

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 8 kişi Ptsi Ekim 29, 2012 12:48 am tarihinde online oldu.
Anket
Takımdan ve Teknik Diröktörden Memnunmusunuz?
MEMNUNUZ
"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" Vote_lcap100%"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" Vote_rcap
 100% [ 4 ]
DEGİLİZ
"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" Vote_lcap0%"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 4

"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz"

YazarMesaj
İstanbul şengülspor
Admin
Admin
İstanbul şengülspor

"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" Empty
111009
Mesaj"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz"

Şengülspor'da bu sezon fazla forma şansı bulamayan Furkan Acun, Güvenspor'u 3-0 yeneceklerini söyledi.
Güvenspor ile aramızdaki puan farkını açtığımız için çok mutluyuz.. Ama bunu önemsemeyip, farkın daha açılması için çalışmalıyız. Güvenspor maçı için tahminim, 3-0 biz kazanırız. Ama golleri kimin atacağını bilmiyorum. Ben oynarsam, ben atarım. Yengeç dansı çok tutmuştu ama biraz eskidi. Çevremden farklı danslar konusunda baskı var. Bu yüzden oynayıp gol atarsam, sürprizlerim olacak" ifadesini kullandı.
https://istanbulsengulspor.yetkin-forum.com
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

"Güvenspor A.Ş'yi 3-0 yeneriz" :: Yorum

Yorum yok.

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Orhan Gazispor-Güvenspor A.Ş
» Güvenspor A.Ş Maçı Kadrosu..
» 3.HAFTA:::GÜVENSPOR A.Ş İLE İST.ŞENGÜLSPOR ARASINDA OYNANACAK MAÇI KİM KAZANIR..